Canevim 7.Bölüm 2. Fragmanı

Canevim 7.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Canevim dizisinin yeni bölümü 15 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Aras Aydın, Biran Damla Yılmaz ve Özgür Çevik gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Canevim bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/eui3l

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Atölyenin açılışında Kristina'yla bir arada görülen Taylan'ın, şüphe uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması çok zordur. Taylan'ın Ömer'in yüzüne karşı meydan okuması, Ceylan'la Ömer arasında büyük bir çatışma başlatır. Artık Ömer'in hedefinde Taylan vardır.

Diğer taraftan Taylan, Ceylan'la baş başa kalmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Ceylan, Taylan'ın gittikçe belirginleşen tavırları sonucunda artık onun ilgisinden neredeyse emindir. Ancak Taylan'dan beklenmedik bir manevra gelecektir.

Haksever ailesinin yaşadığı maddi sıkıntılar ise Elvan'ın hayatında yeni bir sayfanın açılmasına yol açar. Elvan'la sürekli çatışma halinde olan Müjgan'ın hiç beklemediği bir anda karşına çıkan kişi, genç kızı çok etkileyecektir.

2 Yorum Var

  1. Anonim

    12 Temmuz 2019 - 09:20

    Ceylan Ömer’e inanmamaya hazırmış. Hiç şüphelenmedi. Taylan’nın gözünün arkasındaki kötü adamı görmeyecek kadar aptal. Onca yıllık sevdiğine inanmak yerine yeni tanıdığı bir adama hemen inanıyor, başına gelecekleri fazlasıyla hak ediyor. Sevgisi gerçek değilmiş, gerçek olsa acaba olabilir mi diye şüphelenir ve Taylanı da biraz araştırır. Demekki para onunda ilgi alanına giriyormuş bilinç altında.

  2. Canevim

    11 Temmuz 2019 - 20:46

    Ömer’e ağır konuştu Ceylan pişman olma ceylan

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.