Canevim 9.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Canevim 9.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Canevim dizisinin yeni bölümü 29 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Aras Aydın, Biran Damla Yılmaz ve Özgür Çevik gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Canevim bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/0qw9d

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Evi satın alamamak Taylan'ı çok öfkelendirmiştir, amacına ulaşmak için daha tehlikeli bir planla mücadeleye devam eder. Kristina'nın ortalığı karıştırmaması için kendini büyük bir riske atar. Kristina ise Taylan'dan kurtulmak için harekete geçecektir. Hiç hesapta yokken ortaya çıkan gizemli bir kişi yüzünden Taylan, büyük bir sorunla uğraşmak zorunda kalır.

Ceylan, mahalleden komşularının kızının düğününde nikah şahididir. Damadın şahidinin de Ömer olduğunu öğrenmek onu duygusal olarak etkiler. Bu durumdan haberdar olan Taylan, kendisini düğüne davet ettirir. Düğün devam ederken Taylan, Ömer için tatsız bir sürpriz hazırlamaktadır.

Elvan, iş nedeniyle telefonunu açmak zorunda kalınca geçmiş yeniden karşısına çıkar. Müjgan'ın bu işin peşine düşmesi Elvan açısından çok kötü sonuçlar doğuracaktır.

2 Yorum Var

  1. Yiğit ve Berk

    29 Temmuz 2019 - 12:52

    Ceylan beni sinir ediyor Ömer çok düzgün bir karakter ama çok aglak biraz az ağlasın bir erkeğe bu kadar ağlamak yakışmıyor birde senarist yada yazar dizi heyecanlı akıyor fakat replikleri bazı sahneler saçma Ömer’in üzerine çok gidiliyor

  2. Anonim

    29 Temmuz 2019 - 11:08

    Lütfen başrol oyuncusu hanıma birisi ruj sürmeyi anlatsın ölmüş de canlanmış sanki mosmor kalın dudaklar hoş olmuyor pembe parlak sür barı kırmızı değil mordan vazgeç lütfen

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.